Telefon Numarası

0537 663 30 50

Orta Karadeniz Evden Eve Nakliye

Orta Karadeniz Nakliye

20 yıllıdır orta karadeniz bölgesinde evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.

1950 yıllarından sonra ekonomik ve sosyal sorunlar nedeni ile şehirlerarası göç veren bölge, son yıllarda yapılan ulaştırma, sanayi, liman, havayolları, turizim yatırımları ile popilerligini arttırmayı başarmıştır.

Türkiye istatistik kurumu (TUİK) verilerine göre 2007-2020 tarihleri arasında bölgeye alınan göç dışarıya verilen evden eve göç miktarını yakalamış durumda.

Doğal güzellikleri ve tarihi kültürel yapılarıyla ön plana çıkan doğu karadeniz bölgesi gerek yaylaları, akarsuları, yeşil doğası ve dağları ile sunmuş olduğu aktiviteleri ile yerli ve yabancı turistler icin tam bir cazibe noktası haline gelmiştir.

Ulusal ve uluslararası tur şirketlerinin müşterilerine gidilmesi gereken yerler arasında sunduğu programlar ile ön plana çıkmaktadır.

Ordu, giresun, trabzon, rize, bayburt, gümüşhane, artvin illerini kapsayan doğu karadeniz bölgesi yurdun diğer illerinden Türk vatandaşları olsun, gerekse yapancı ülke vatandaşlarınin bölge de hızla gayrimenkul alma yarışına itmiştir.

Bölgenin önde gelen karadeniz nakliyat firmaları olarak bu süreçte kaliteli uygun taşıma temiz nakliyat %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile taşımak bizlere düşmektedir.

Sehiriçi nakliyat gerekse şehirler arası evden eve nakliyat olarak bu sürecin parçası olmaktan gurur duyacağız. Sigortalı nakliyat ve expertiz hizmetimizle şözleşmeli nakliyat olarak vereceğimiz hizmetlerimizle sizde ayrı güvende hissedeceksiniz