Telefon Numarası

0537 663 30 50

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Evden eve nakliyat hizmetini sizlere en uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Karadeniz evden eve nakliyat olarak her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Güvenli nakliye hizmetimizde sigortalama işlemi yapmaktayız. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen evden eve nakliyat sigortalama işlemi eşyaların zarar görmesi durumunda kolaylık sağlamaktadır.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için Evden eve nakliyat kategorisinde yapmanız gereken en önemli işlem, profesyonel firmaların tercih edilmesidir. Nakliye sektöründe her geçen gün çıta yükselmektedir. Firma olarak bu çıtanın her zaman üstünde yer alıyoruz. Profesyonel kadro, son teknoloji yük araçları ve etkili taşıma programı gibi bütün konularda birinci sınıf çözüm seçeneği sunuyoruz. 7/24 nakliyat çözümleri sunan ekibimiz, ilk aşamada keşif hizmetiyle işe başlamaktadır. Elemanlarımız eşyanın taşınacağı yere gelerek genel bir analiz yapmaktadır. Keşif hizmeti esnasında eşyanın zarar görmemesi için risk analizi yapılmaktadır. Eşyanın miktarı ve genel yapısı incelendikten sonra elemanlarımız en uygun yük aracını belirlemektedir. Ayrıca eşyanın mekanik özelliği dikkate alınarak malzeme tercihi yapılmaktadır. Paketlemenin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için ekiplerimiz bu işin uzmanı olan elemanlarla çalışmaktadır. Paketleme işleminin yanı sıra, dolap ve mobilyaların kolay bir şekilde taşınabilmesi için marangoz hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliye marangoz hizmeti ile birlikte mobilyalar ve dolaplar parçalara ayrılmaktadır. Parçalara ayrılan mobilyalar ve dolaplar, özel balonlu naylonlara sarılmaktadır. Balonlu naylonlar, mobilya ve dolapların çizilmesini önlemektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün yenilemeye devam eden ve filosundaki araçları güncelleyen şirketimiz, yılın her gününde hizmet vermektedir. Yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının soğuk günlerinde, aynı performansla hizmet veriyoruz. Evden eve taşımacılık ekibimiz, bütün hava koşullarında sorunsuz bir şekilde her türlü eşyayı ve yükü pratik bir şekilde taşımaktadır. Eşyanızın güvenliğinden endişe etmeyin. Güvenli ev taşıma yöntemimizle gözünüz arkada kalmasın.

Ev eşyalrınızın taşınması için bizden teklif almayı unutmayınız !

Kaliteli Güvenilir tecrübeli Evden Eve Nakliyat Hizmeti