Telefon Numarası

0537 663 30 50

Batı Karadeniz Evden Eve Nakliye

Batı Karadeniz Nakliye

20 yıllıdır batı karadeniz bölgesinde evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.

Karadeniz Bölgesi üç bölümden oluşmaktadır ve bu bölüm karadenizin en batısında olan bölümdür.

Kızılırmak deltasının batı kenarından başlayıp Adapazarı ve Bilecik'in doğusuna kadar uzanır. Bölüm genel olarak dağlıktır.

Bu bölge geçiminiz orman ürünleri ve ormancılık ile sağlamaktadır. Bolu ve Düzce şehirleirinin çevresinde çok sayıda kereste fabrikası vardır.

Zonguldak şehrinin etrafında maden ile zengin bir bölgedir, Ereğli-Karabük çevreleri maden işletmeleri sayesinde ülkeye ekonomik olarak katkıda bulunmaktadır. Batı Karadenizi en büyük yapan değerli madendir.

Son dönemlerde Batı Karadeniz bölgesinin en önemli gelir kaynaklarından biride turizmdir. Bölgedeki Amasra, Kastamonu, Safranbolu, Ereğli, Eskipazar ve Bolu gibi turistik alanlar yerli ve yabancı turistler için farklı turizm hizmetleri sunarak ekonomiye önemli katkı sağlar. Eskipazar'da Hadrinapolis antik kenti yer almaktadır. Bölgeye düşen Yağış 1500-1600 milimetre civarındadır.

Bölgenin önde gelen karadeniz nakliyat firması olarak bu süreçte kaliteli uygun taşıma temiz nakliyat %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile taşımak bizlere düşmektedir.