Telefon Numarası

0537 663 30 50

Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

20 yıllın tecrübesi ile evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.

20 yıldır Karadeniz bölgesinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize son derece profesyonel ve kusursuz bir hizmeti garanti etmektedir. Dilerseniz bizlerle hem irtibat numaralarımızdan hem de internet sitemizden iletişime geçebilirsiniz 20 yılın verdiği tecrübe ile evden eve nakliyat sektöründe yeni bir çağ açan şirketimiz, gelişen çağdaş teknoloji ile birlikte sizlere son model, zamandan ve bütçeden tasarruflu evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montaj elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Evinizdeki bütün eşyalar uzman tarafından paketlenir ve gideceği yerde paketlerden sökülerek tekrar yerlerine yerleştirilir.

Evden eve nakliyat firmamız size taşınma öncesi ücretsiz olarak görevlendirdiğimiz expertizimiz gelerek eşyalarınız için en uygun kamyonu ve buna bağlı olarak en uygun ücreti siz sayın müşterilerimize sunar. Ücretsiz olarak atadığımız expertizimiz amacı taşınma gününde bir problem çıkmasını önlemektir. Bütün bu işlemler yapıldıktan sonra ücrette anlaşıldığı taktir de yazılı bir anlaşma yapılır. Eşyalarınızın şehirlerarası evden eve nakliye edilmesini istediğiniz gün arkadaşlarımız gelerek bütün eşyalarınızı ambalajlar ve eşyanız için dizayn edilmiş aracımıza yükler. Daha sonra eşyalarınızın sigortası sizin adınıza yapılır ve araç yola çıkar. Aynı şekilde belirttiğiniz adrese gidildiğinde eşyalarınız yeni yerinize taşınır ve ambalajları söküldükten sonra size sunmuş olduğu hizmet son bulur.

Hizmetlerimiz