Telefon Numarası

0537 663 30 50

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme Hizmetimiz

Taşınma, nakliyat veya depolama işlemleriniz için eşyalarınızın zarar görmemesi gerekir. Bu yüzden paketlemenin profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Nakliyat hizmetlerinde yaşanılan eşya zararlarının çoğunun nedeni düzgün paketleme yapılmamasından dolayı kaynaklanmaktadır. Eşyalarınızın veya ürünlerinizin nakliyat aşamasında herhangi bir zarar görmeden istediğiniz adrese teslim edilmesi için profesyonel bir şekilde paketlenmesi gerekir. Paketleme enasında kullanılan kolilerin yük basıncına dayanıklı ürünler olması gerekir. Mobilyalar için kullanılan ambalajların ise tamamen koruyucu özelliklerde olması gerekmektedir.

Karadeniz Evden Eve Nakliye olarak eşya paketleme hizmetimizde kaliteli, son teknoloji ile üretilmiş materyeller kullanmaktayız. Kullanılan paketleme materyallerinin her biri kaliteli, yük basıncına dayanıklı, su geçirmez ve eşyalarınıza zarar vermeyen malzemelerden yapılmıştır. Eğer eşyalarınızı kendiniz taşıyacak fakat paketleme ile uğraşmak istemiyorsanız hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eşyalar Nasıl Paketlenmelidir?

  • Kırılacak eşyalarınız (mutfak araç ve gereçleri, aksesuarlar vb.) ilk olarak balonlu patpat naylon malzemeler ile sarılır.Daha sonra ise kırılmayacak bir şekilde yük basıncına dayanıklı kolilere yerleştirilir.
  • Mobilyalarınız ise ilk olarak demonte edilir. Daha sonra ise köşe kısımları sivri ve hasar görmeye müsait olduğu için buralar karton destekler ile sağlamlaştırılır. Kirlenmesini engellemek amacıyla streç şeklinde olan materyal ile iyice sarılır. Bir sonraki aşamada ise balon patpat naylon ürünü kullanılır. Son olarak ise kalın bir ambalaj malzemesi ile üzerinden geçirilir. Gerekirse bir ipi ile iyice bağlanmalıdır. Bu sayede riskler iyice azaltılır.
  • Beyaz eşyaların mutlaka iç kısımları boşaltılmalıdır. Örneğin buzdolabını paketlemeden önceki gün tamamen boşaltın ve temizleyin. İçerisindeki küçük ve çıkarılabilir kısımları ayrı bir kolide taşımanız gerekmektedir. Köşe kısımları genelde daha sivri olduğu için koli ile desteklenir. Düğme kısımlarının zarar görmemesi için ise arası boşluk kalacak şekilde bir koli geçirilir. Beyaz eşyalar tüm fişleri çekilip boruları söküldükten sonra önce kirlenmesini engellemek amaçlı streç şeklinde olan materyal ile iyice sarılır. Daha sonra ise kalın ambalaj malzemesi ile sarılır.
  • Yatak, baza gibi ürünlerde streçle sarılıp paketlenmektedir.
  • Son olarak kıyafet, nevresim, ayakkabı gibi ürünlerinizin steril bir şekilde paketlenmesi için vakumlu poşetler ve yük basıncına dayalı özel koliler kullanılmaktadır.

Ev eşyalarınızın taşınması için bizden teklif almayı unutmayınız !

Kaliteli Güvenilir tecrübeli Evden Eve Nakliyat Hizmeti