Telefon Numarası

0537 663 30 50

Karadeniz Evden Eve Nakliye

Batı Karadeniz Evden Eve Nakliye

20 yıllıdır batı karadeniz bölgesinde evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.

Karadeniz Bölgesi üç bölümden oluşmaktadır ve bu bölüm karadenizin en batısında olan bölümdür.

Kızılırmak deltasının batı kenarından başlayıp Adapazarı ve Bilecik'in doğusuna kadar uzanır. Bölüm genel olarak dağlıktır.

Bu bölge geçiminiz orman ürünleri ve ormancılık ile sağlamaktadır. Bolu ve Düzce şehirleirinin çevresinde çok sayıda kereste fabrikası vardır.

Zonguldak şehrinin etrafında maden ile zengin bir bölgedir, Ereğli-Karabük çevreleri maden işletmeleri sayesinde ülkeye ekonomik olarak katkıda bulunmaktadır. Batı Karadenizi en büyük yapan değerli madendir.

Son dönemlerde Batı Karadeniz bölgesinin en önemli gelir kaynaklarından biride turizmdir. Bölgedeki Amasra, Kastamonu, Safranbolu, Ereğli, Eskipazar ve Bolu gibi turistik alanlar yerli ve yabancı turistler için farklı turizm hizmetleri sunarak ekonomiye önemli katkı sağlar. Eskipazar'da Hadrinapolis antik kenti yer almaktadır. Bölgeye düşen Yağış 1500-1600 milimetre civarındadır.

Bölgenin önde gelen karadeniz nakliyat firması olarak bu süreçte kaliteli uygun taşıma temiz nakliyat %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile taşımak bizlere düşmektedir.

Doğu Karadeniz Nakliye

20 yıllıdır doğu karadeniz bölgesinde evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.

Karadenizde en çok yağış alan ve en çok dağların bulunduğu bölge olma özelliğine sahiptir.

Bölge geçimini balıkçılık ve tarım ile sağlamaktadır, bunlara ek olak çay, fındık ve mısır bölge halkının diğer geçim kaynakları arasındadır.

Ulaşım olarak evden eve nakliye firamalarını araçlarını engebeli yapısı ile en zorlayıcı bölgedir. Bu bölge diğer üç blgeye göre en çok göçün olduğu bölgedir. Yaylaları ile ün kazanmış bu bölgein en başta gelen yayları Ayder, Anzer, Çağırankaya yaylalarıdır. Yıllık yağış oranı 2500 milimetreye kadar ulaşır.

Harika görüntüsü ile bir doğal güzelliğe sahip dağ gölü olan uzun göl bu bölgede bulunur ve oldukça fazla yerli ve yabancı türist çekmektedir.

Doğu Karadeniz Bölümü'nde işletilen en önemli yer altı zenginliği, Artvin yakınlarındaki bakır madeni bu bölümde bulunur. Ülkemizin bakırın büyük bir kısmı bu bölümden elde edilir.

Bölgenin önde gelen karadeniz nakliyat firması olarak bu süreçte kaliteli uygun taşıma temiz nakliyat %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile taşımak bizlere düşmektedir.

Orta Karadeniz Nakliye

20 yıllıdır orta karadeniz bölgesinde evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.

1950 yıllarından sonra ekonomik ve sosyal sorunlar nedeni ile şehirlerarası göç veren bölge, son yıllarda yapılan ulaştırma, sanayi, liman, havayolları, turizim yatırımları ile popilerligini arttırmayı başarmıştır.

Türkiye istatistik kurumu (TUİK) verilerine göre 2007-2020 tarihleri arasında bölgeye alınan göç dışarıya verilen evden eve göç miktarını yakalamış durumda.

Doğal güzellikleri ve tarihi kültürel yapılarıyla ön plana çıkan doğu karadeniz bölgesi gerek yaylaları, akarsuları, yeşil doğası ve dağları ile sunmuş olduğu aktiviteleri ile yerli ve yabancı turistler icin tam bir cazibe noktası haline gelmiştir.

Ulusal ve uluslararası tur şirketlerinin müşterilerine gidilmesi gereken yerler arasında sunduğu programlar ile ön plana çıkmaktadır.

Ordu, giresun, trabzon, rize, bayburt, gümüşhane, artvin illerini kapsayan doğu karadeniz bölgesi yurdun diğer illerinden Türk vatandaşları olsun, gerekse yapancı ülke vatandaşlarınin bölge de hızla gayrimenkul alma yarışına itmiştir.

Bölgenin önde gelen karadeniz nakliyat firmaları olarak bu süreçte kaliteli uygun taşıma temiz nakliyat %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile taşımak bizlere düşmektedir.

Sehiriçi nakliyat gerekse şehirler arası evden eve nakliyat olarak bu sürecin parçası olmaktan gurur duyacağız. Sigortalı nakliyat ve expertiz hizmetimizle şözleşmeli nakliyat olarak vereceğimiz hizmetlerimizle sizde ayrı güvende hissedeceksiniz